24 September 2010: Startactiviteit

Op 24 september 2010 omstreeks 20u00 was het zover: de startactiviteit van de eerste bierclub in Beveren ging van start in het zaaltje boven café De Katholieke Kring. Reeds enige maanden voorbereid met een ploeg enthousiaste bierliefhebbers die daar al even mee in hunne kop zaten.

Vooreerst sprak de voorzitter de bierliefhebbers toe met de voorstelling van De Beverse Mout en de bedoeling van onze club: het promoten van de biercultuur, het proeven van bieren en bovenal genieten.

Onze gastspreker van de avond was de brouwmeester van de brouwerij Roman in hoogsteigen persoon, Jozef Snauwaert. Hij leidde ons gedreven door 6 lekkere bieren met een verhaal over water,hop,mout en gerst.

We proefden de volgende bieren:

  • Black Hole(luxepils, Alc. 5,6 %),
  • Mater (witbier, Alc. 5 %),
  • Ename Dubbel (abdijbier, Alc. 6,5 %),
  • Ename Blond (abdijbier, Alc. 6,5 %),
  • Adriaen Brouwer Dark Gold (Oudenaards bruin degustatiebier, Alc. 8,5 %)
  • Sloeber(duvelbier, Alc. 7,5 %).

Gedurende circa 2,5 uur vertelde Jozef Snauwaert over de bieren, het brouwproces en de biercultuur in het algemeen, de zaal luisterde geboeid, genoot van de bieren en de sfeer en praatte na over de smaken en geuren.

Vooraf hadden we 45 ingeschrevenen wat wij reeds een succes vonden, op de avond waren er in totaal 54 bierliefhebbers die één voor één hebben genoten van een fantastische avond.

Wij bedanken Jozef Snauwaert en alle aanwezige bierliefhebbers voor een prachtige start van onze club en een zeer geslaagde avond.

Hieronder kan je aan de hand van de foto’s de sfeer opsnuiven.

{pgslideshow id=3|width=550|delay=5000} 

Copyright ©2024 debeversemout.be - Design by Top 10 Binary Options
f t g m